Grupa prawna

Doskonale rozumiemy specyfikę biznesu

Grupa Prawna Świecki

Grupa Prawna Świecki to trzy wyspecjalizowane kancelarie oferujące usługi w każdym zakresie prawa: wsparcie prawne, obsługę inwestycji publicznych oraz doradztwo prawno-podatkowe i księgowość.

Doskonale rozumiemy specyfikę biznesu, dlatego nasze działania projektujemy z myślą o indywidualnych potrzebach każdego klienta. Z doświadczenia wiemy, że kompleksowa opieka prawna daje możliwość maksymalizacji celów biznesowych i pozwala poprawić wyniki finansowe.

Uciekamy od utartych schematów i kreujemy nowe sposoby myślenia. Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, a jakość świadczonych usług i ich skuteczność przekłada się na długofalowe relacje z klientami, które motywują nas do dalszego rozwoju.

Kancelaria Świecki

Kompleksowe wsparcie prawne klientów indywidualnych oraz biznesowych. Szeroki zakres specjalizacji i doświadczenie zespołu gwarantują skuteczność i wypracowanie optymalnych rozwiązań.

Świecki & Puchacz

Zamówienia publiczne. Wsparcie prawne przy obsłudze dużych inwestycji publicznych na każdym etapie realizacji: od przygotowania, poprzez postępowanie przetargowe, reprezentację w KIO, realizację umowy, aż do końcowego rozliczenia.

Świecki & Brodzka

Doradztwo prawno-podatkowe dla biznesu. Wieloaspektowa obsługa zapewnia bezpieczeństwo finansowe prowadzonej działalności oraz optymalizację jej wyników.